Stěhování Beroun

Hledáte levné stěhovací služby pro lokalitu Beroun a okolí, stěhování po Berouně nebo stěhování z Berouna po celé ČR? Nabízíme veškerý servis a služby spojené se stěhováním a vyklízením. Naši pracovníci vždy odvádí kvalitní práci a máme dostatečně veliké stěhovací vozy. Na trhu působíme od roku 1990 a za tu dobu jsme přestěhovali po Berouně stovky domácností. Důležitá je pro nás Vaše spokojenost.

Jak probíhá stěhování v Berouně?

Každé stěhování začíná prohlídkou stěhovaných prostor a předmětů. Poradíme Vám, jak připravit nábytek k transportu. Můžeme Vám poskytnout vhodné obalové materiály, které Vám přivezeme na adresu v Berouně a okolí. Pracujeme vždy šetrně za pomoci specializovaných stěhovacích pomůcek a vozíků s nosností až 300 Kg. Každý kus nábytku vždy pečlivě obalíme do strečové a bublinkové folie a na stěhovacích vozech dále zabalíme do dek.

Stěhování Beroun - stěhování těžkých břemen

Nabízíme stěhování pian, klavírů a trezorů o hmotnosti do 300 Kg. Naši zkušení pracovníci se nezaleknou ani vysokých pater v panelovém domě v Berouně. Používáme výhradně certifikované popruhy s nosností 370 Kg. Každý předmět, který stěhujeme pečlivě zabalíme. Zavolejte o cenovou nabídku ještě dnes.

Dále nabízíme:

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na 606 600 700.