Vyklízení

Levně, spolehlivě a rychle vyklidíme Vaši garáž, půdu, sklep, nebo pozůstalost. Nabízíme kompletní služby včetně odvozu odpadu na sběrný dvůr a jeho likvidaci. Naší předností jsou dlouholeté zkušenosti v oboru vyklízení. Za dobu naší činnosti jsme vyklidili několik stovek bytů ve Středočeském kraji a v Praze.

Jsme smluvními partnery několika významných institucí, pro které vyklízíme objekty již 20 let. Výhodou naší firmy je především dostatečně velký vozový park, ochota našich pracovníků pracovat i ve znečištěném prostředí a efektivita práce. Odpad určený k likvidaci vytřídíme, plasty a sklo předáváme k recyklaci. S námi máte jistotu, že Váš odpad bude zlikvidován ekologicky.

Likvidace pozůstalostí

U likvidací pozůstalostí je nutná prohlídka. Během této prohlídky bude určena smluvní cena za vyklízení a odhadnuta doba, po kterou budeme vyklízení provádět. Na základě domluvy a přání zákazníka bude rozhodnuto, zda sbalení věcí určených k likvidaci provede zákazník sám nebo bude provedeno naší firmou. Je potřeba popsat věci, které si bude přát klient zachovat, aby nedošlo k jejich vyhození. V případě, že se zákazník rozhodne věci sbalit sám, doporučujeme zajištění dostatečného množství obalových materiálů, jako pevné „krabice od banánů“ a silnostěnné pytle.

Na smluvený termín vyklízení je také potřeba zajistit parkovací místo pro nákladní automobil, nejlépe co nejblíže vchodu. V případě, že si nás klient objedná i na sbalení věcí, tyto věci vytřídíme na sklo, plasty a ostatní materiály. Skříně a ostatní nábytek dle potřeb rozložíme. Oblečení zabalíme do pytlů. Na nákladním voze vše uložíme s ohledem na maximální využití jeho kapacity. Během práce používáme certifikované pomůcky, díky kterým je naše práce rychlá a efektivní. Po dokončení našich prací následuje prohlídka se zákazníkem, zda bylo naloženo vše podle dohody. Následuje odvoz na skládku a k recyklaci.

Vyklízení bytů, půd a sklepů

Rádi Vám pomůžeme s vyklízením celých bytů, půd, sklepů či garáží. Na základě prohlídky bude stanovena cena. Jsme profesionálové, proto se ničeho nezalekneme. Vždy provedeme vyklizení objektu dle vašich požadavků a za co nejlepší cenu. Odpad se vždy třídíme na sklo a plasty. Vše pečlivě zabalíme, aby nedošlo k znečištění ostatních prostorů v nemovitosti. V případě, že se jedná o nebezpečný odpad, odvezeme ho k ekologické likvidaci. Během práce používáme certifikované pomůcky, díky kterým je naše práce rychlá a efektivní. Na základě domluvy jsme schopni realizovat i finální úklid místností a drobné bourací práce. Po ukončení prací vždy následuje prohlídka se zákazníkem, zda bylo splněno vše dle objednávky.

Proč s námi?

Objednejte si u nás vyklízení objektů a ušetřete. Věděli jste, že za kontejner o objemu 9 m2 zaplatíte i 3500 Kč? U nás budete mít za cenu cca od 7000 Kč k dispozici nákladní vůz o objemu 35 m2 a to za Vás provedeme to nejnáročnější, čili naložení všech věcí určených k likvidaci. Například na vyklizení bytu 3+1 budete potřebovat 3 kontejnery a spoustu času. S námi bude tento byt vyklizen během dopoledne a znatelně levněji.

Kam dále?

Podívejte se do našeho ceníku nebo nás rovnou kontaktujte. Domluvte si prohlídku před vyklízením i předběžný termín.

Sběrný dvůr

Co znamená sběrný dvůr?

Spousta našich zákazníků podléhá mylné představě, že jsou sběrné dvory místa, kde lze odložit libovolné množství nábytku. Každý sběrný dvůr má svá pravidla, která doporučujeme předem zjistit. Většinou je vyžadována přítomnost majitelů s bydlištěm, pod které sběrný dvůr spadá. Objem věcí, které můžete uložit je omezen většinou na pár kusů s výjimkou elektro-spotřebičů. Proto doporučujemekontaktovat nejbližší sběrný dvůr předem a zjistit, zda bude možné vyhodit Vámi požadované množství odpadu. V případě, že Vám sběrný dvůr nevyhoví, rádi Vám vše odvezeme na skládku.

Mapa tras

Působíme po celém středočeském kraji.

Počáteční místo stěhování:

Oblast stěhování

Slaný  /  Kladno  /  Praha  /  Beroun  /  Rakovník  /  Kralupy nad Vltavou  /  Neratovice  /  Mělník  /  Louny

Konečné místo stěhování:

Dovezeme kamkoliv po České republice.

Oblast cílových destinací