Stěhování
Kladno

 

Přestěhujeme Váš byt, dům, kancelář nebo celou firmu po Kladně, středočeském kraji i celé České republice. Nabízíme Vám kompletní stěhovací služby. Před stěhováním k Vám přijedeme na prohlídku zcela zdarma. Společně stanovíme plán stěhovacích prací a také jak by měla vypadat příprava před stěhováním. Stěhovací vozidlo přistavíme na adresu v Kladně a okolí ve Vámi zvolený čas. V případě nutnosti provádíme demontáž i montáž. Balení nábytku a jiných předmětů je samozřejmostí. Začátek stěhování v Kladně, vykládka kdekoli v ČR.

Levné stěhování Kladno? S námi bez problému.

 

Pro spoustu lidí znamená pojem levné stěhování Kladno pouze nereálnou hodinovou sazbu. Pro nás znamená maximální efektivitu a rychlost služeb, díky kterým dokážeme realizovat stěhování za opravdu příznivou cenu.

Neváhejte a zavolejte si o více informací na tel 606 600 700.

 

Nabídka služeb pro stěhování Kladno: 

    ⁃    rozvoz nábytku a elektrospotřebičů po Kladně
    ⁃    demontáž, montáž i rozmístění Vašeho nábytku
    ⁃    vyklízení půdních a sklepních prostor
    ⁃    odvoz do sběrného dvora
    ⁃    zapůjčení a prodej obalových materiálů

Stěhování Kladno - přistavení stěhovacího vozu

Pokud máte zájem si stěhovací práce vykonat sami, ale nemáte dostatečně velké stěhovací auto, nabízíme možnost přistavení stěhovacího vozu na adresu v městě Kladno. Navíc Vám náš pracovník, který se stěhovacím vozem přijede vždy rád a ochotně poradí, na voze veškerý nábytek a krabice upevní a proloží dekami, aby nedošlo k jeho poškození. Dále Vám můžeme prodat strečové folie a lepenky.

Stěhování Kladno - stěhování těžkých břemen

Stěhujeme piana, klavíry a trezory o hmotnosti do 300 Kg. Naši zkušení pracovníci se nezaleknou ani vysokých pater v panelových domech v Kladně. Používáme výhradně certifikované popruhy s nosností 370 Kg. Každý předmět, který stěhujeme, pečlivě zabalíme. Zavolejte o cenovou nabídku ještě dnes.