Stěhování Kralupy nad Vltavou

Potřebujete přestěhovat Váš byt, dům, kancelář nebo celou firmu po Kralupech, středočeském kraji i celé České republice? Nabízíme Vám kompletní stěhovací služby. Od roku 1990 jsme v Kralupech nad Vltavou přestěhovali několik stovek firem a domácností všech velikostí. Naší výhodou je rychlost prováděných služeb a s tím spojené nízké náklady na stěhování.

Jak probíhá stěhování v Kralupech nad Vltavou?

Každé stěhování začíná prohlídkou stěhovaných prostor a předmětů. Poradíme Vám, jak připravit nábytek k transportu. Můžeme Vám poskytnout vhodné obalové materiály, které Vám přivezeme na adresu v Kralupech nad Vltavou a okolí. Pracujeme vždy šetrně za pomocí specializovaných stěhovacích pomůcek a vozíků s nosností až 300 Kg. Každý kus nábytku vždy pečlivě obalíme do strečové a bublinkové folie a na stěhovacích vozech dále zabalíme do dek.

Stěhování Kralupy – přistavení stěhovacího vozu

Máte kamarády kteří Vám se stěhováním pomohou, ale chybí Vám dostatečně velké vozidlo, kterým by jste vše převezli? Neváhejte a zavolejte si o přistavení stěhovacího vozu na Vaši adresu v Kralupech nad Vltavou a okolí. Navíc Vám náš pracovník, který se stěhovacím vozem přijede vždy rád a ochotně poradí a na voze veškerý nábytek a krabice upevní a proloží dekami aby nedošlo k jeho poškození. Dále Vám můžeme prodat strečové folie a lepenky.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na 606 600 700.