Stěhování Rakovník

Stěhování Miroslav Polidar Rakovník nabízí kompletní služby v oboru stěhování. Na trhu působíme od roku 1990 a za tu doby jsme převezli stovky domácností a firem. Specializujeme se na Stěhování bytů v Rakovníku a okolí. Zavolejte nám a domluvte si prohlídku stěhovaných věcí zcela zdarma. Naší předností je zkušenost a kvalita odvedené práce. Cenu Vám vždy sdělíme dopředu.

Jak probíhá stěhování v Rakovníku?

Domluvte si u nás bezplatnou prohlídku pro stěhování v Rakovníku. Zajistíme Vám dostatečně velký stěhovací vůz a potřebný počet stěhováků. Ti přijedou ve stanovený termín na adresu v Rakovníku a okolí. Veškerý nábytek obalí do folií, aby nedošlo k jeho poškození. Provedou demontáž a následnou montáž nábytku. V místě vykládky v Rakovníku, středočeském kraji nebo kdekoliv v ČR Vám vše rozmístí dle Vašich požadavků.

Malé Stěhování Rakovník - stěhování dodávkou

Nabízíme stěhování a přepravu dodávkou z Rakovníku po celé ČR. Poskytujeme přepravu nábytku, (sedačky, koberce, skříně apod.) dovoz ledničky, pračky, stavební materiál, odvoz nepotřebných věcí do sběrného dvora v Rakovníku, stěhování bytů, kanceláří apod. Zavolejte si nebo napište o cenovou kalkulaci zdarma.

Dále nabízíme:

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na 606 600 700.