Stěhování Slaný

Potřebujete přestěhovat Váš byt, dům, kancelář nebo celou firmu po Slaném, středočeském kraji i celé České republice? Nabízíme Vám kompletní stěhovací služby. Od roku 1990 jsme ve Slaném přestěhovali několik stovek firem a domácností všech velikostí. Naší výhodou je rychlost prováděných služeb a s tím spojené levné stěhovací služby pro Slaný.

Jak probíhá stěhování ve Slaném?

Před stěhováním k Vám přijedeme na prohlídku zcela zdarma. Společně stanovíme plán stěhování a také jak by měla vypadat příprava před ním. Stěhovací vozidlo přistavíme na adresu ve Slaném a okolí ve Vámi zvolený čas. V případě nutnosti provádíme demontáž i montáž. Balení nábytku a jiných předmětů je samozřejmostí. Nakládka ve Slaném, vykládka kdekoli v ČR.

Dále nabízíme:

Stěhování Slaný - přistavení stěhovacího vozu

Máte kamarády kteří Vám se stěhováním pomohou, ale chybí Vám dostatečně velké vozidlo, kterým by jste vše převezli? Neváhejte a zavolejte si o přistavení stěhovacího automobilu na Vaši adresu ve Slaném a okolí. Náš pracovník, který se stěhovacím vozem přijede Vám ve všem rád a ochotně poradí a na voze veškerý nábytek a krabice upevní a proloží dekami, aby nedošlo k jeho poškození. Dále Vám můžeme prodat strečové folie a lepenky.

Stěhování Slaný – stěhování těžkých břemen

Nabízíme stěhování pian, klavírů a trezorů o hmotnosti do 300 Kg. Naši zkušení pracovníci se nezaleknou ani vysokých pater v panelovém domě ve Slaném. Používáme výhradně certifikované popruhy s nosností 370 Kg. Každý předmět, který stěhujeme, pečlivě zabalíme.

Zavolejte o cenovou nabídku ještě dnes.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na 606 600 700.